Dbasz o swoją wygodę podczas treningów?

0
72

Spośród wielu aktywności, trening biegowy jest tym, który szczególnie wymaga odpowiedniego obuwia. Dobrze dobrane buty, o czym z pewnością wiedzą osoby preferujące aktywny tryb życia, to nie tylko kwestia ich rozmiaru i kroju – to również sznurowadła, które mają ogromny wpływ na komfort podczas joggingu.

Każdy kto przebiegł w życiu dłuższy dystans – np. maraton, wie, że to na co nie zwracamy uwagi przy codziennym użytkowaniu sznurowadeł, przy kilkudziesięciu kilometrach może powodować problemy.  Zbyt luźno zawiązane sznurówki rozwiązują się w najmniej pożądanym momencie, z kolei za ciasny splot powoduje bolesny ucisk, otarcia a nawet głębsze rany.

Hickies sznurówki dla biegaczy

Projektanci obuwia i akcesoriów sportowych oraz biegacze od lat szukali alternatywnych rozwiązań, aż w końcu udało się stworzyć produkt, spełniający oczekiwania klientów.

Hickies – bo o nich mowa to sznurówki dla biegaczy, które różnią się od  tradycyjnych sznurowadeł.  Przede wszystkim nie trzeba ich wiązać. Jest to specjalny system zapięć – wystarczy je raz założyć i nie ma konieczności ich poprawiania, zdejmowania i ponownego „montowania”. 

Co ważne, sznurowadła elastyczne dzięki czemu but dostosowuje się do kształtu i ruchu stopy, nawet przy intensywnej aktywności biegowej. Maksymalna elastyczność i indywidualne dopasowanie to gwarancja wygody i bezpieczeństwa.

Sznurowadła elastyczne dla biegaczy Hickies

Dzięki temu, że pracują one razem ze stopą,  po treningu nie czuć bólu na grzbiecie stopy, co zdarza się w przypadku tradycyjnego wiązania. Nie musimy obawiać się również, że but będzie za luźny i zsunie się.

Niewątpliwą zaletą sznurówek do biegania Hickies jest fakt, że  nie rozwiążą się podczas treningu ani zawodów, dzięki czemu nie stracimy czasu ani nie upadniemy potykając się o nie.

Inny atut to łatwość ich zakładania – jest to czynność o zerowym stopniu komplikacji – wszystko robimy intuicyjnie, nie jest potrzebna żadna instrukcja. 

Sznurówki Hickies pasują do zdecydowanej większości butów posiadających dziurki: 

  • skórzane, 
  • materiałowe, 
  • pętelki, 
  • metalowe, 
  • plastikowe,
  • D-ring, 
  • Flywire. 

Co ciekawe, możemy stosować różne techniki „wiązania” i stworzyć swój własny niepowtarzalny wzór!

Oprócz funkcjonalności, co w przypadku sportowców ma nadrzędne znaczenie,  sznurowadła dla biegaczy przykuwają uwagę swoim oryginalnym designem.  Różnorodność kolorów, wyjątkowe modele z kryształkami Swarovskiego – wszystko to staje się modnym elementem garderoby i podkreśla nasz nietuzinkowy styl.

Podsumowując, jeśli jesteś osobą aktywną i szukasz akcesoriów dla biegaczy zwiększających wygodę, jeśli cenisz wysoką jakość i niepowtarzalny design, sznurówki Hickies to produkt, który powinien znaleźć się na Twojej liście „must have”.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here